Mersan Life

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup , sektöre alüminyum doğrama imalatı yaparak başlamıştır.1997 yılında pvc doğrama üretimini de portföyüne dahil etmiştir. Müşterilerine ürünü daha iyi anlatıp teşhir etme gerekliliği gördüğünden bölgede 2003 yılında bu alandaki ilk teşhir (showroom) mağazasını hizmete geçirmiş olup bu yapılanmanın da öncüsü olmuştur. Büyüyen iş hacmiyle imalatında yapılanmaya giden firmamız zamanın en gelişmiş makine parkurunu kurarak daha hızlı ve daha sorunsuz doğrama üretimi yapar konuma gelmiştir. Bununla birlikte sektörde yalıtım ihtiyacı görülmüş ve yalıbaskı (siding) giydirme işine girilmiştir. Profesyonel eğitim almış ekiplerle 5 yıl bu uygulamaya devam edilmiştir.

2010 yılında hazır pencere üretim fabrikası kurulumu ihtiyacı duyulmuş, sektörün marka ve kalite değeri en yüksek firması olan WİNSA ile doğu Karadeniz bölge bayiliği noktasında mütabakat yapılmış, ve nihai tüketiciye en iyi ürünü en iyi fiyata ve en hızlı şekilde ulaştırma imkanına ulaşılmıştır.

1500 m2 kapalı 1500 m2 açık alanda CNC işleme merkezine sahip üretim tesisimizde günlük 1500 mt profil işleme kapasitesine ulaşan firmamızda , üretici ve tali 19 bayi ile bölgedeki en seçkin projeleri WİNSA kalitesiyle tanıştırma mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizleri MERSANLİFE ailesiyle tanışmaya bekliyoruz.

Saygılarımla….

Mehmet Ali MERT
YÖN.KUR.BŞK

Bayilerimizi Keşfedin

Bayilerimizi Keşfedin